top of page
  • Zdjęcie autoraGRUZLI

Big Bagi na Gruz Legnica - Wywóz Gruzu i Odpadów

Zaktualizowano: 19 sie 2022Bardzo często w wyniku drobnych remontów lub porządków pojawiają się odpady, których potrzebujemy się pozbyć. Miejskie pojemniki na odpady nie są przeznaczone do umieszczanie w nich gruzu, odpadów budowlanych czy remontowych, a właśnie takie nam zalegają!


Jeżeli odpadów jest dosyć mało i nie zapełnimy całego kontenera na odpady, jest alternatywa, która pomaga ograniczyć koszty utylizacji odpadów - Big Bagi na gruz Legnica.


Big-bag to mocna torba przeznaczona do przechowywania i transportu gruzu, odpadów, materiałów sypkich, kostki brukowej, nawozów, paszy itp. Takie worki są silne i potrafią udźwignąć nawet kilka ton odpadów. Posiadają one uchwyty transportowe oraz wsyp i wysyp otwierany i wiązany.


Jeżeli jesteś mieszkańcem Legnicy lub okolicznej miejscowości, możesz skorzystać z usług firmy GRUZLI - Wywóz Gruzu i Odpadów. Gruzli oferuje wynajem worków Big Bag na gruz Legnica. Usługa polega na podstawieniu i późniejszym odbiorze BigBagów z gruzem czy innymi odpadami budowlanymi, rozbiórkowymi czy porządkowymi. Jest to idealne rozwiązanie, kiedy nie posiadamy na tyle dużo gruzu, aby wynajmować cały kontener na gruz Legnica. Wynajem Big Bagów Legnica pozwala znacznie ograniczyć koszty związane z pozbyciem się odpadów.


Dodatkową zaletą worków typu Big Bag Legnica jest możliwość wynajęcia ich z nieograniczonym terminem postoju w cenie.
18 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page