top of page

Skontaktuj się z Nami i zapytaj o ofertę na wywóz odpadów
 
533 777 400

Big Bagi Legnica
na Gruz i odpady

pixlr-bg-result_edited.png

Każdy klient jest dla nas ważny. 

Obsługujemy duże budowy, produkcje, wyburzenia i rozbiórki, ale każdy klient jest dla nas ważny i traktujemy z uwagą nawet najmniejsze zlecenie.
 
Zależy nam, aby nasi kontrahenci mogli liczyć na pełen zakres usług zagospodarowania odpadów w naszej firmie.

Dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć
worków typu Big Bag Legnica.
 
Jest to idealne rozwiązanie,  kiedy nie mamy zbyt dużej ilości odpadów do utylizacji i chcemy ograniczyć koszty ich wywozu. Big Bagi na gruz i odpady to najtańsza opcja pozbycia się zalegających śmieci i gruzu z budowy czy porządków.
 
Zaletami worków na gruz jest możliwość ustawienia ich w wygodnym dla siebie miejscu, jak najbliżej odpadów, oraz nieograniczony czas na załadunek. Przy atrakcyjnych cenach wywozu Big-bagów, jakie oferujemy naszym klientom, są one idealną alternatywą dla kontenerów na odpady.

Big Bagi na odpady jakie oferujemy mają pojemność 1 metra sześciennego i są w stanie udźwignąć nawet 2 tony odpadów. Są wygodne w załadunku, dzięki otwartej górnej części worka oraz posiadają 6 uchwytów, które służą nie tylko do załadunku BigBagów na samochód, ale również do wygodnego montażu ich na placu budowy.Skontaktuj się z nami, aby dobrać optymalną dla siebie metodę odbioru odpadów!

IDEALNA OPCJA PRZY DROBNYM REMONCIE LUB PORZĄDKACH

SZYBKA DOSTAWA, NAWET TEGO SAMEGO DNIA

BRAK OGRANICZEŃ CZASOWYCH NA ZAŁADUNEK

WYTRZYMAŁOŚĆ
AŻ DO 1500 KG​

ŁATWY  I BEZPIECZNY ZAŁADUNEK

bottom of page