top of page
yellow excavator on brown soil under whi
Odbiór gruzu Legnica

Usługi Minikoparką

Profesjonalne Prace Ziemne

 

 

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, specjalizującą się w profesjonalnych usługach minikoparką. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych operatorów, którzy wykonują prace z najwyższą precyzją i starannością. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, który pozwala nam realizować nawet najbardziej wymagające zadania.

 

Posiadamy nowe koparki gąsienicowe CAT o wadze do 1700kg. Pozwalają na precyzyjną pracę w ograniczonych przestrzeniach, nie uszkadzając przy tym terenu.

 

Nasza Oferta

 

Wykopy Fundamentowe

Wykonujemy precyzyjne wykopy fundamentowe pod domy jednorodzinne, budynki gospodarcze oraz inne konstrukcje. Gwarantujemy szybkie i dokładne wykonanie zleconych prac.

 

Przygotowanie Terenu pod Budowę

Oferujemy kompleksowe usługi przygotowania terenu pod budowę, w tym usunięcie warstwy humusu, niwelację terenu oraz wszelkie prace związane z jego wyrównaniem.

 

Prace Melioracyjne

Realizujemy wykopy pod instalacje wodno-kanalizacyjne, drenaże, systemy nawadniające oraz inne prace melioracyjne. Zapewniamy, że wszystkie prace zostaną wykonane zgodnie z projektem oraz obowiązującymi normami.

 

Wykopy pod Instalacje

Specjalizujemy się w wykopach pod różnego rodzaju instalacje, takie jak elektryczne, gazowe, telekomunikacyjne. Dzięki naszym usługom instalacje będą wykonane w sposób bezpieczny i zgodny z planem.

 

Niwelacja i Kształtowanie Terenu

Oferujemy usługi niwelacji oraz kształtowania terenu, dostosowując go do potrzeb inwestorów. Zapewniamy dokładność i estetykę wykonania.

 

Usługi Rozbiórkowe

Nasza oferta obejmuje również prace rozbiórkowe, w tym wyburzanie małych obiektów, usuwanie starych fundamentów oraz inne prace demontażowe.

 

Dlaczego My?

 

10 lat doświadczenia w branży.

Wykwalifikowana kadra operatorów i nowoczesny sprzęt.

dotrzymujemy ustalonych terminów.

Stosujemy najwyższe standardy bezpieczeństwa pracy.

atrakcyjne warunki współpracy.

 

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji lub zamówić wycenę

 

Wierzymy, że nasze doświadczenie, profesjonalizm i zaangażowanie sprawią, że będziesz zadowolony z naszych usług. Zapraszamy do współpracy!

bottom of page