top of page
IMG_2455_edited.jpg
Odbiór gruzu Legnica

Usługi Transportu na platformie

Przewóz maszyn rolniczych i budowlanych, pojazdów i sprzętu

Jesteśmy doświadczoną firmą transportową, specjalizującą się w przewozie maszyn i sprzętów za pomocą platformy hakowej o długości 400 cm i szerokości 255cm.

 

Oferujemy kompleksowe usługi transportowe na terenie całego kraju, zapewniając bezpieczeństwo, terminowość i profesjonalizm. Nasza flota nowoczesnych pojazdów i wykwalifikowana kadra kierowców gwarantują najwyższą jakość usług.

 

Transport Maszyn Budowlanych

Przewozimy wszelkiego rodzaju maszyny budowlane, takie jak koparki, ładowarki, walce, i inne urządzenia do 5000 kg i długości do 4 metrów. Zapewniamy bezpieczny załadunek, transport i rozładunek na wskazanym miejscu.

Możliwość postawienia platformy na ziemi znacznie ułatwia załadunek, a urządzenie hakowe może załadować i zdjąć nieduże sprzęty.

 

Przewóz Sprzętu Rolniczego

Oferujemy usługi transportu maszyn rolniczych, w tym ciągników, siewników, przyczep i innych urządzeń.

 

Transport Urządzeń Przemysłowych

Realizujemy przewozy urządzeń przemysłowych, takich jak generatory, kompresory, maszyny CNC i inne. Gwarantujemy bezpieczny transport z zachowaniem wszystkich standardów przewozu ciężkich urządzeń.

 

Przewóz Sprzętu Specjalistycznego

Przewozimy również specjalistyczny sprzęt, w tym maszyny do prac leśnych, sprzęt górniczy, oraz inne wyspecjalizowane urządzenia. Zapewniamy pełne wsparcie logistyczne i techniczne.

 

Transport Platformą

Nasza flota obejmuje nowoczesne platformy z regulowanymi najazdami przystosowane do przewozu dużych i ciężkich ładunków o wymiarach do 400 cm x 255 cm i wadze do 5000 kg.

 

Dlaczego My?

 

Ponad 15 lat doświadczenia w branży transportowej.

Wykwalifikowani kierowcy i nowoczesny sprzęt transportowy.

Stosujemy najwyższe standardy bezpieczeństwa podczas załadunku, transportu i rozładunku.

Gwarantujemy terminowe dostawy na miejsce docelowe.

Oferujemy atrakcyjne i konkurencyjne ceny za nasze usługi.

 

 

Zapewniamy, że nasze doświadczenie, profesjonalizm i zaangażowanie sprawią, że będziesz zadowolony z naszych usług. Zapraszamy do współpracy!

bottom of page